155/65R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 75T

5,100ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 75T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
- P533442 Категорија Ознака: