155/65R14 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Turkey 75T

3,000ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 75T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
SKU: P536192 Категорија Ознаки: , ,