155/70R13 DUNLOP SP WI RESPONSE MS WINTER France 75T

4,600ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 75T
  • Модел: SP WINTER RESPONSE
  • Ширина: 155
  • Висина: 70
SKU: P530994 Категорија Ознаки: , ,