155/70R13 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 75T

3,030ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 75T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 155
  • Висина: 70
SKU: P537793 Категорија Ознаки: , ,