155/80R13 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 79T

5,200ден.

Бесплатна достава
30

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 79T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 155
  • Висина: 80

На залиха

- P578511 Категорија Ознака: