155/80R13 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 79Q

3,360ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 79Q
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 155
  • Висина: 80
SKU: P537794 Категорија Ознаки: , ,