155 R13C NANKANG SL-6 M+S

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 13C
  • Индекс: 91/89T
  • Модел: SL-6 M+S
  • Ширина: 155
  • Висина: 80

Нема на залиха

- T906437 Категорија Ознаки: , ,