165/65R13 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 77T

6,270ден.

Бесплатна достава
30

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 77T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 165
  • Висина: 65

На залиха

- P529049 Категорија