165/65R14 DUNLOP SPORT ALL SEASON ALL SEASON Poland 79T

5,260ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 79T
  • Модел: SPORT ALL SEASON
  • Ширина: 165
  • Висина: 65
- P578649 Категорија Ознака: