165/65R14 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 79T

5,990ден.

Бесплатна достава
30

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 79T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 165
  • Висина: 65

На залиха

- P529050 Категорија