165/65 R14 DUNLOP WINTER RESPONSE

5,740ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 79T
  • Модел: Winter Response
  • Ширина: 165
  • Висина: 65

Само 4 останати на залиха

- T903802 Категорија Ознаки: , ,