165/65R14 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 79T

3,610ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 79T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 165
  • Висина: 65
SKU: P527186 Категорија Ознаки: , ,