165/65R15 DUNLOP SPORT ALL SEASON ALL SEASON Poland 81T

6,150ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 81T
  • Модел: SPORT ALL SEASON
  • Ширина: 165
  • Висина: 65
- P580554 Категорија Ознака: