165/65R15 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 81T

7,030ден.

Бесплатна достава

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 81T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 165
  • Висина: 65
- P577075 Категорија Ознака: