165/70R13 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 79T

5,630ден.

Бесплатна достава

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 79T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
- P529052 Категорија Ознака: