165/70R14 CONTINENTAL CONTI TS-850 / 81T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 81T
  • Модел: CONTI TS-850
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
SKU: T904642 Категорија Ознаки: , ,