165/70R14 CONTINENTAL TS800/ 81T*

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 81T*
  • Модел: TS800
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
SKU: T902769 Категорија Ознаки: , ,