165/70R14 DUNLOP SPORT SUMMER Poland 81T

5,270ден.

Бесплатна достава

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 81T
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
- P575932 Категорија Ознака: