165/70R14 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 81T

5,940ден.

Бесплатна достава

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 81T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
- P529053 Категорија Ознака: