165/70R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 81T

5,210ден.

Бесплатна достава
M+S
30

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 81T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 165
  • Висина: 70

На залиха

- P528925 Категорија Ознака: