165/70R14 DUNLOP WINTER TRAIL WINTER Poland 81T

5,080ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 81T
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
- P582234 Категорија Ознака: