165/70 R14 NANKANG SV-3 M+S

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 81T
  • Модел: G SV-3 M+S
  • Ширина: 165
  • Висина: 70

Нема на залиха

- T907035 Категорија Ознаки: , ,