165/70R14 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 81T

3,400ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 81T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
SKU: P536932 Категорија Ознаки: , ,