175/65R13 GOODYEAR VEC 4SEASONS ALL SEASON Poland 80T

6,180ден.

Бесплатна достава
M+S
30

  • Бренд: GOODYEAR
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 80T
  • Модел: VECTOR 4SEASONS
  • Ширина: 175
  • Висина: 65

На залиха

- P577053 Категорија Ознака: