175/65R14 82T EFFICIENTEGRIP COMPACT 2 – POLAND – GOODYEAR

5,050ден.

Бесплатна достава
30

  • Бренд: GOODYEAR
  • Дијаметар: 14
  • Модел: EFFICIENTEGRIP COMPACT 2
  • Ширина: 175
  • Висина: 65

На залиха

- P587315 Категорија Ознака: