175/65R14 CONTINENTAL TS800/ 82T*

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 82T*
  • Модел: TS800
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
SKU: T902770 Категорија Ознаки: , ,