175/65R14 COOPER WM-SA2+/ 82T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 82T
  • Модел: WM-SA2
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
SKU: T904523 Категорија Ознаки: , ,