175/65R14 DUNLOP SPORT ALL SEASON XL ALL SEASON Poland 86H

5,100ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 86H
  • Модел: SPORT ALL SEASON
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
- P578651 Категорија Ознака: