175/65R14 DUNLOP SPORT SUMMER Poland 82T

4,530ден.

Бесплатна достава
30

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 82T
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 175
  • Висина: 65

На залиха

- P575933 Категорија Ознака: