175/65R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER France 82T

4,590ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 82T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
- P528927 Категорија Ознака: