175/65R14 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 82T

3,160ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 82T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
SKU: P526111 Категорија Ознаки: , ,