175/65R15 DUNLOP SPORT ALL SEASON ALL SEASON Slovenija 84H

6,310ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 84H
  • Модел: SPORT ALL SEASON
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
- P578670 Категорија Ознака: