175/70R14 DUNLOP SPORT ALL SEASON XL ALL SEASON Poland 88T

6,900ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 88T
  • Модел: SPORT ALL SEASON
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
- P578671 Категорија Ознака: