175/70R14 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 84T

7,470ден.

Бесплатна достава

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 84T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
- P529061 Категорија Ознака: