175/70R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 84T

5,990ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 84T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
- P537146 Категорија Ознака: