175/70R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS XL WINTER Poland 88T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 88T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 175
  • Висина: 70

Нема на залиха

SKU: P537147 Категорија Ознаки: , ,