175/70R14 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 84T

3,530ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 84T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
SKU: P542238 Категорија Ознаки: , ,