185/55R15 DUNLOP SPORT ALL SEASON ALL SEASON Slovenija 82H

7,540ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 82H
  • Модел: SPORT ALL SEASON
  • Ширина: 185
  • Висина: 55
- P578672 Категорија Ознака: