185/55R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 82T

7,480ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 82T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 55
- P528962 Категорија Ознака: