185/55R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS XL WINTER Poland 86H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 86H
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: P548463 Категорија Ознаки: , ,