185/55 R16 NANKANG SV-2

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87T
  • Модел: G SV-2
  • Ширина: 185
  • Висина: 55

Нема на залиха

- T906441 Категорија Ознаки: , ,