185/55R16 NANKANG SV-2/ 87T

3,878ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87T
  • Модел: SV-2
  • Ширина: 185
  • Висина: 55

На залиха

SKU: T906441 Категории ,
preloader