185/60R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 82T

5,630ден.

Бесплатна достава
M+S
30

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 82T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 60

На залиха

- P532087 Категорија