185/60R14 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 82T

3,550ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 82T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
SKU: P526113 Категорија Ознаки: , ,