185/60R15 CONTINENTAL TS-850/ 84T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 84T
  • Модел: CONTI TS-858
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
SKU: T904618 Категорија Ознаки: , ,