185/60R15 DUNLOP SP SPT 1 A/S MS XL ALL SEASON Germany 88H

7,610ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88H
  • Модел: SP SPORT 01 A/S
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
SKU: P577155 Категорија Ознаки: , ,