185/60R15 DUNLOP SP WI RESPONSE MS AO XL WINTER France 88H

7,130ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88H
  • Модел: SP WINTER RESPONSE
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
- P548021 Категорија Ознака: