185/60R15 DUNLOP SPORT SUMMER France 84H

6,800ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 84H
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
SKU: P575934 Категорија Ознаки: , ,