185/60 R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2

5,740ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 84T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 60

Само 4 останати на залиха

- T901894 Категорија Ознаки: , ,