185/60R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 84T

5,540ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 84T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
SKU: P579318 Категорија Ознаки: , ,