185/60R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS XL WINTER Poland 88T

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 60

Нема на залиха

- P537145 Категорија